TeamViewer 15.20.3

TeamViewer GmbH

 • Aktualizacja:
  2021-07-28
 • Pobrań:
  1234
 • Rozmiar:
  28.41 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

TeamViewer to jeden z lepszych darmowych programów, służących do ustanawiania zdalnego dostępu. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Instalator zawiera oba składniki, przez co użytkownik nie musi dodatkowo instalować programu dostępowego u klienta. Program umożliwia zdalne łączenie się z komputerami, czy też serwerami, w celu rozwiązania istniejącego problemu, udzielenia pomocy, czy też udostępnienia prezentacji. Dzięki aplikacji użytkownik, posiada dostęp do całego pulpitu drugiego użytkownika, jak i jego programów, dokumentów itp. W skrócie aplikacja pozwala na bezproblemowe połączenie komputerów, gdzie jeden z nich przejmuje kontrolę nad drugim, w celu rozwiązania problemu.


Galeria programu TeamViewer


Działanie programu jest intuicyjne i bardzo proste, aby połączyć się z danym komputerem wystarczy wpisać odpowiednie hasło podane przez użytkownika drugiego komputera. Najnowsza wersja daje możliwość prowadzenia tzw "Meetingów", czyli audio-wideo konferencji, bez potrzeby wychodzenia z domu, jest to oszczędność czasu, oraz pieniędzy. Meetingi można prowadzić do 25 uczestników, dzięki czemu można spokojnie przeprowadzać dzięki nim szkolenia biznesowe, prace zespołowe, zdalne zarządzanie, spontaniczne wsparcie, dostęp do nienadzorowanych komputerów. Nowością jest możliwość przesyłania plików, pomiędzy połączonymi komputerami,  ich kolejkowanie, oraz przeglądanie aktualnie przesyłanych. Aplikacja wykorzystuje wspomaganie sprzętowe GPU, dzięki czemu przetwarzanie obrazów następuje o wiele szybciej.

Uwagi:

Wersji portable nie trzeba instalować, działa zaraz po rozpakowaniu. Najnowsza wersja działa jeszcze szybciej oraz stabilniej, zostały w niej wyeliminowane najbardziej znane błędy.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie TeamViewer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie TeamViewer

 • Julia
  | 95.155.85.xxx

  Od zawsze uzywam TeamViewer i jest nie zastąpionym programem

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.