TestDisk & PhotoRec 7.2

Christophe Grenier

 • Aktualizacja:
  2021-06-08
 • Pobrań:
  73
 • Rozmiar:
  Brak danych
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

TestDisk to całkowicie darmowa aplikacja, która umożliwia przywracanie utraconych danych na dysku twardym, lub innej pamięci masowej. Aplikacja daje możliwość odzyskiwania utraconych partycji, sektora rozruchowego, czy też samą odbudowę sektora rozruchowego. Chodzi tutaj o partycje od FAT12 po NTFS.

Drugim narzędziem jest PhotoRec, który z kolei daje możliwość odzyskania danych z dysku twardego czy też innych pamięci przenośnych.  Aplikacja idealnie radzi sobie z odzyskiwaniem plików, gdzie nastąpił błąd sektorów i dyski widzialny jest jako surowy.


Galeria programu TestDisk & PhotoRec


To chyba jedyny darmowy i zarazem profesjonalny program do odzyskiwania danych. Sam przy jego pomocy przywróciłem dane z uszkodzonego dysku gdzie padł 1 klaster i posypał się MBR wskazując dysk na surowy RAW.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie TestDisk & PhotoRec

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie TestDisk & PhotoRec

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,