TinyTask 1.77

Vista Software

 • Aktualizacja:
  2022-03-11
 • Pobrań:
  2404
 • Rozmiar:
  345 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

TinyTask to bardzo mała aplikacja, która umożliwia zautomatyzowanie czynności wykonywanych na komputerze. Użytkownik w ten sposób oszczędza swój czas, który może przeznaczyć na inne czynności. Sama aplikacja składa się z sześciu ikon znajdujących się na pasku programu. Pierwsza od lewej pozwala na otwarcie nagranej sekwencji , zapisanej w pliku w formacie *.rec, druga na zapisanie owej sekwencji do pliku *.rec, lub wykonywalnego pliku *.exe, natomiast trzecia umożliwia nagrywanie sekwencji. Z kolei następna od lewej, ikona zielona pozwala na puszczenie świeżo nagranej lu załadowanej sekwencji, kolejno druga od prawej na skompilowane, a klikając na pierwsza ikonę od prawej wejdziemy w opcje, gdzie użytkownik może dostosować nagranie do swoich potrzeb.


Galeria programu TinyTask
Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program vTask Studio

vTask Studio 7.913

pobrań: 56

Recenzje użytkowników o programie TinyTask

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie TinyTask

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,