Total Uninstall 7.3.1

Gavrila Martau

 • Aktualizacja:
  2022-09-22
 • Pobrań:
  28
 • Rozmiar:
  24.58 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Total Uninstall jest aplikacja do całkowitego usuwania programów z systemu Windows. Program cechuje się dużą skutecznością i usuwa w 100 procentach dany program jak i wszystkie po nim pozostałości. Większość tego typu programów pozostawiają po odinstalowaniu głównego programu jakieś pozostałości, natomiast total Uninstaller cechuje się tym, że nie pozostawia nic. Wszystko to dzięki dwóm trybom, które analizują dany program i tworzą logi, na których podstawie usuwają całość aplikacji. Drugi tryb monitoruje zmiany wprowadzone podczas instalacji nowych programów, dzięki czemu wiadomo co zostało zmienione i co można usunąć.


Galeria programu Total Uninstall
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Total Uninstall

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Total Uninstall

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,