UltraVNC 1.2.1.2

UltraVNC Team

 • Aktualizacja:
  2017-01-25
 • Pobrań:
  11
 • Rozmiar:
  3.13 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

UltraVNC to znana i ciesząca się popularnością aplikacja umożliwiająca zdalną pracę na komputerze, podłączonym do sieci. Aplikacja jest głównym konkurentem RealVNC, oraz Remote Desktop Connection. Do podstawowych funkcji aplikacji należą: udostępnianie ekranu drugiego komputera, udostępnianie urządzeń wskazujących (myszki oraz klawiatury), transfer plików, rozmowy testowe, szyfrowane połączenie, czy też automatyczne wznawianie połączenia, w przypadku odcięcia. 


Galeria programu UltraVNC


Jeżeli ktoś nie wie jak wykonać pewną czynność, ma problem na swoim komputerze, a jest podłączony do internetu, to wystarczy użyć tego programu, aby połączyć się i pomóc tej drugiej osobie. Funkcja SingleClick ułatwia połączenie, ponieważ drugi komputer nie mysi być konfigurowany.

Uwagi:

Aplikacja zawiera program Server jak i Viewer.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie UltraVNC

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie UltraVNC

 • therealjorge (niezalogowany)
  | 95.104.170.xxx

  Bardzo dziękuję za artykuł. Radzę umieścić tutaj AEROADMIN. Jest to narzędzie do zdalnego wsparcia prosty w obsłudze i instalacji.

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,