Unlocker 1.9.2

Empty Loop LLC.

 • Aktualizacja:
  2022-11-17
 • Pobrań:
  6
 • Rozmiar:
  280 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Unlocker to malutka aplikacja służąca do wykonywaniu operacji na ważnych, używanych plikach przez system operacyjny. Program umożliwia edycję plików, oraz folderów, które są używane, zablokowane przez inne aplikacje, czy też procesy systemowe.  Aplikacja jest o tyle dobra, że integruje się z menu eksploratora Windows, dzięki czemu jej użycie jest dużo prostsze. Wystarczy zaznaczyć dany plik lub folder, a następnie prawym przyciskiem myszki wywołać menu, z którego wybrać opcję Unlocker. Aplikacja wskazuje procesy lub aplikacje, które używają danego pliku, folderu, następnie pozwala na błyskawiczne zamknięcie owych procesów, bez ponownego uruchamiania systemu.


Galeria programu Unlocker
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Unlocker

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Unlocker

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,