uTorrent 3.5.5.46090

BitTorrent Inc.

 • Aktualizacja:
  2021-10-16
 • Pobrań:
  23406
 • Rozmiar:
  4.85 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z reklamami (Adware)
Wybierz system oraz wersję:

uTorrent to jeden z klientów sieci BitTorrent. Aplikacja jest w sumie najlepsza w swojej dziedzinie. Nie potrzebuje dużej mocy procesora. Możemy stworzyć w niej własny plik torrent a potem go udostępniać. Sama aplikacja jest bardzo funkcjonalna a zarazem bardzo prosta w obsłudze. Dzięki niej użytkownik ma dostęp do światowych zasobów multimedialnych, takich jak filmy, muzyka, programy itp. Działanie aplikacji polega na wczytaniu odpowiedniego pliku, z rozszerzeniem .torrent, który to zawiera ścieżki do wspomnianych wyżej konkretnych zasobów.


Galeria programu uTorrent


Sama aplikacja oferuje bardzo wiele funkcji ściągania, ustalanie priorytetów, limity pobierania danych, pobieranie wielu plików jednocześnie, czy też ustalenie kolejki ściągania. Program podaje bardzo szczegółowe informację o pobieranym pliku, pokazuje między innymi ilość seedów (źródeł posiadających cały plik, który chcemy pobrać), oraz peerów (źródeł posiadających części pliku który chcemy pobrać). Oprócz wymienionych wartości program pokazuje listę trackerów, oraz klientów. Innymi ciekawymi funkcjami są np. możliwość zaplanowania akcji po pobraniu pliku, listy plików, czyli od hibernacji po zamknięcie systemu i wyłączeniu komputera.

Program posiada wbudowaną przeglądarkę, która umożliwia wyszukiwanie plików, oraz uruchamianie multimediów. Inną ciekawą funkcją jest wbudowany czat, który umożliwia prowadzenie rozmów pomiędzy użytkownikami. 

Uwagi:

Aplikacja zawiera komponenty Adware, nie są one jednak w jakikolwiek sposób groźne. Podczas instalacji kreator oferuje instalację dodatkowych komponentów, najlepiej je odhaczyć.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program uTorrent spolszczenie

uTorrent spolszczenie 3.4.3

pobrań: 703

Recenzje użytkowników o programie uTorrent

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie uTorrent

 • gacek
  | 95.155.85.xxx

  dla mnie utorrent to najlepszy program jaki powstał!

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.