VertrigoServ 2.32

Vertrigo

 • Aktualizacja:
  2015-07-06
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  20.16 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

VertrigoServ to zaawansowana aplikacja, dzięki której użytkownik stworzy swój własny serwis www oraz aplikacje sieciowe. Program sam instaluje serwer Apache, Bazę MySQL, SQLite (baza implementująca silnik SQL), SQLiteManager (wielojęzykowe narzędzie służące do administrowania bazą SQLite poprzez WWW), PhpMyAdmin (umożliwia wizualną i uproszczoną w stosunku do konsolowej pracę z bazą danych MySQL), Zend Optimizer - zwiększający wydajność stron www, oraz skrypt PHP, dzięki czemu użytkownik nie musi się z tym męczyć.Aplikacja działa w sposób intuicyjny, dzięki czemu początkujący jak i zaawansowany użytkownik nie bedzię miał z nią żadnych problemów.


Galeria programu VertrigoServ
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie VertrigoServ

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie VertrigoServ

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,