Volume Normalizer Master 1.1.3

A4Video

 • Aktualizacja:
  2017-02-26
 • Pobrań:
  13
 • Rozmiar:
  15.16 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Jeżeli szukasz programu, który w prosty i szybki sposób dostosuje głośność plików multimedialnych bez konieczności przechodzenia prze kolejne menu w programach to Volume Normalizer Master jest idealnym rozwiązaniem. Aplikacja posiada bardzo intuicyjny interfejs, dzięki któremu w szybki sposób zmienimy głośność różnych formatów audio-wideo do jednego poziomu, pojedynczo czy też seryjnie. Głośność można zmienić poprzez zmianę wartości dB, lub wykrycie szczytowej granicy aplitudy RMS. Jeżeli wartość dźwięku zostaje zmieniona seryjnie w większej ilości plików, to jest ona obliczana na podstawie średniej arytmetycznej wszystkich utworów, znajdujących si,ę na liście do konwersji.


Galeria programu Volume Normalizer Master


Program umożliwia zmianę głośności na 3 sposoby:

- poprzez amplitudę RMS

- poprzez szczytowy poziom

- poprzez bezpośrednią zmianę głośności (zmianę dB, zmianę procentu głośności)Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Video Clip QuickTool

Video Clip QuickTool 0.2.4

pobrań: 8

Recenzje użytkowników o programie Volume Normalizer Master

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Volume Normalizer Master

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,