Volume2 1.1.6.415

Irza Alexandr

 • Aktualizacja:
  2020-05-09
 • Pobrań:
  35
 • Rozmiar:
  7.96 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Volume2 to malutki program do sterowania dźwiękiem na komputerze. Program umożliwia zarządzanie dźwiękiem w systemie Windows. Volume2 oferuje bardzo bogatą funkcjonalność, jest w pełni konfiguracyjny. Zapewnia funkcje, których często nie ma w systemowym narzędziu. Dzięki prostocie działania każdy będzie mógł bez problemów ustawić odpowiedni poziom głośności, oraz ustawić klawisze odpowiadające za dane funkcje głośności w systemie. Użytkownik może regulować funkcjonalność klawiatury oraz myszki, dzięki czemu w prosty sposób dostosuje np. głośność, szybkość reakcji na zmianę itp. Dodatkowo program umożliwia ustawienie wyglądu regulatorów, oraz ich położenia na ekranie. Program posiada bogaty zestaw skórek. Całe działanie aplikacji sprowadza się do zasobnika systemowego.

 


Galeria programu Volume2
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Volume2

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Volume2

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,