WakeMeOnLan 1.76

NirSoft

 • Aktualizacja:
  2016-04-30
 • Pobrań:
  10
 • Rozmiar:
  310.72 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

WakeMeOnLan to malutki program do zdalnego włączania, oraz wyłączania komputerów w lokalnej sieci przewodowej. Oczywiście aby owa funkcja działała, komputery zdalne muszą być skonfigurowane tak aby miały aktywną funkcję Wake-on LAN. Można to zrobić w systemie lub w BIOSie poszczególnych firm. Program nie wymaga instalacji, może być uruchamiany z wiersza poleceń. Ważne jest aby komputer znajdował się w sieci LAN, na liście komputerów, która zawiera adresy MAC konkretnych jednostek. W następnej fazie komputer który zarządza siecią wysyła pakiety WOL i przy odpowiedniej konfiguracji (wspomnianej wyżej), można bez problemu wyłączyć komputer, lub uruchomić, o ile ten znajduje się w stanie gotowości.


Galeria programu WakeMeOnLan


Uwagi:

Spolszczenie programu można pobrać u nas w serwisie pod adresem: link

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program WirelessKeyView

WirelessKeyView 2.05

pobrań: 83
pobierz program MultiMonitorTool

MultiMonitorTool 1.85

pobrań: 4
pobierz program ProduKey

ProduKey 1.87

pobrań: 28

Recenzje użytkowników o programie WakeMeOnLan

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WakeMeOnLan

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,