Watch 4 Folder 2.5.1

LeeLu Soft

 • Aktualizacja:
  2016-05-05
 • Pobrań:
  14
 • Rozmiar:
  2.13 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Watch 4 Folder to malutka aplikacja do monitorowania wybranego przez użytkownika folderu, jak i całej jego zawartości. Oprócz wymienionej podstawowej funkcji, aplikacja umożliwia także wykonywanie akcji w zależności od tego, co stanie się w monitorowanym obszarze. Może to być np akcja wydruku pliku tekstowego, jeżeli ktoś stworzy lub przekopiuje określony plik do monitorowanego folderu. Program ważnie analizuje całą zawartość folderu, wychwytując akcje, typu kopiowanie, wklejanie, usuwanie, edycję itp. Wymienione akcje mogą być następstwem określonych zautomatyzowanych akcji, które mogą być łączone, od uruchamiania określonego pliku, po wyświetlanie określonych informacji w okienku.


Galeria programu Watch 4 Folder


Uwagi:

Wersja testowa umożliwia monitorowanie jednego folderu wraz z jego wszystkimi podfolderami.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Watch 4 Folder

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Watch 4 Folder

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,