Waterfox G4.1.1.1

Waterfox Project

 • Aktualizacja:
  2022-04-21
 • Pobrań:
  180
 • Rozmiar:
  63.76 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Waterfox jest przeglądarką internetową, stworzoną w 2011 roku przez 16stoletniego Alexa Kontos'a. Program jest oparty na kodzie, oraz ideologii Mozilli, jednakże obsługując jedynie systemy 64 bitowe, ponieważ pod tym kontem została ona zoptymalizowana i stworzona. Główny nacisk w programie jest nakładany na szybkość działania, chociaż wygląd samej przeglądarki nie odbiega od wyglądu najnowszych przeglądarek. Aplikacja działa o wiele szybciej w porównaniu do jej źródłowego kolegi Firefoxa. Przeglądarka tak samo jak Firefox, pracuje na silniku Gecko, oraz posiada tą sama funkcjonalność.


Galeria programu Waterfox


Obsługuje HTML 5 oraz CSS3. Program nie posiada białej listy wtyczek, można na niej uruchomić każde rozszerzenie dla Javy, Silverlighta, czy też Flasha, nie podpisane cyfrowo. Waterfox nie posiada również Adobe DMR, systemu ochrony praw autorskich.

Przeglądarki nie można uruchomić, gdy uruchomiony jest Firefox. Użytkownik otrzyma komunikat, aby zamknąć przeglądarkę Firefox. Po uruchomieniu Waterfox'a, wszystkie ustawienia, oraz zakładki z Firefoxa, zostaną uruchomione, nawet przywracanie sesji, jeżeli Firefox, został nagle "zabity" w procesach.

Uwagi:

Spolszczenie dostępne jest u nas w serwisie, pod adresem: link

pl

Polub ten program:

Programy producenta


Recenzje użytkowników o programie Waterfox

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Waterfox

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,