WebMon 1.0.12

Colin Markwell

 • Aktualizacja:
  2016-06-13
 • Pobrań:
  8
 • Rozmiar:
  729.55 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

WebMon to malutka aplikacja do informowania użytkownika o aktualizacji treści stron internetowych. Program pozwala na sprawdzanie aktualizacji określonych przez użytkownika stron, poprzez wpisanie ich adresów na specjalną listę. Ilość wpisanych witryn jest nieograniczona, Program pozwala na monitorowanie całych stron jak i określonych podstron, działów. Bardzo pomocną funkcją jest możliwość ustalania automatycznego sprawdzania aktualizacji w w wybranych odstępach czasowych. Jeżeli aplikacja wykryje aktualizację na stroni, odpowiednio poinformuje o tym użytkownika. Dodatkowym plusem jest możliwość importu zakładek/ulubionych z przeglądarek internetowych.


Galeria programu WebMon
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie WebMon

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WebMon

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,