Windows ISO Downloader 8.46

HeiDoc.net

 • Aktualizacja:
  2021-05-11
 • Pobrań:
  390
 • Rozmiar:
  6.97 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Windows ISO Downloader to bardzo ciekawa aplikacja do pobierania obrazów instalacyjnych systemu Windows, jak i pakietu Office, z oficjalnej strony Microsoftu. Nie jest to oficjalna aplikacja producenta, lecz bardzo dobrze wywiązuje się ze swojego zadania, a transfer pobierania plików jest na bardzo wysokim poziomie. Program umożliwia pobieranie obrazów zapisanych w rozszerzeniu ISO, umożliwia pobieranie wersji Windows 7, 8, 8.1, 10, oraz 10 Inside Preview. Co do wersji pakietu Office są to Office 2007, 2010, 2011, 2013, oraz 2016. Wybór wersji każdego z systemów jest ogromy,  dochodzi on do 20 wersji, w tym wersji starter itp. Dla Windowsa 10 użytkownik może wybrać określoną kompilację z danego dnia. 


Galeria programu Windows ISO Downloader


Uwagi:

Do poprawnego działania, aplikacja wymaga biblioteki .NET Framework 3.5, która można pobrać u nas w serwisie.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Windows ISO Downloader

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Windows ISO Downloader

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,