Windows Media Player 11 pl

Microsoft

 • Aktualizacja:
  2021-07-28
 • Pobrań:
  1322
 • Rozmiar:
  24.59 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Program Windows Media Player 11 to nowy sposób przechowywania i korzystania z multimediów cyfrowych. Korzystanie z muzyki, plików wideo, obrazów oraz nagrań telewizyjnych znajdujących się na komputerze nigdy nie było tak łatwe. Można je odtwarzać, przeglądać, organizować i synchronizować z urządzeniem przenośnym w celu korzystania w podróży lub udostępniać na urządzeniach dostępnych w domu, a wszystko z jednego miejsca. Program Windows Media Player 11 współpracuje ze wszystkimi wersjami systemu Windows XP z dodatkiem Service Pack 2 (SP2) i może zostać także użyty do przywrócenia programu Windows Media Player i powiązanych technologii w edycjach N systemu Windows Vista.


Galeria programu Windows Media Player


Szybki dostęp do ustawień
Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy lub kliknąć strzałkę w dół, która jest przypisana do każdej karty czynności (Teraz odtwarzane, Biblioteka, Zgraj, Nagraj i Synchronizuj), aby wyświetlić opcje menu odnoszące się do poszczególnych kart. Ta nowa funkcja zapewnia szybki i precyzyjny dostęp do większości ustawień odtwarzacza.

Uniwersalne przyciski przechodzenia wstecz i do przodu
Nawigacja w programie Windows Media Player stała się jeszcze prostsza dzięki przyciskom Wstecz i Do przodu, które znajdują się w lewym górnym rogu odtwarzacza. Teraz można w prosty sposób poruszać się między ekranami w celu śledzenia wykonanych czynności lub powrotu do wcześniejszego zadania.

Udoskonalone regulatory odtwarzania
Nowe, łatwiej dostępne oraz prostsze w obsłudze regulatory odtwarzania udostępniają ulepszone opcje powtarzania, odtwarzania losowego oraz trybu pełnoekranowego.

Doskonałe opcje zgrywania dysków CD
Czy masz dyski CD, które chcesz skopiować do biblioteki programu Windows Media Player? To żaden problem. W programie Windows Media Player 11 zgrasz całą kolekcję swojej muzyki szybko i łatwo.

 

 Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Windows Media Player

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Windows Media Player

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.