WinRAR 5.61 pl

RarLab

 • Aktualizacja:
  2019-02-11
 • Pobrań:
  4560
 • Rozmiar:
  2.83 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

WinRAR to jeden z najlepszych programów przeznaczonych do archiwizacji danych przy wykorzystaniu dużej ich kompresji. Aplikacja posiada bardzo prosty i intuicyjny interfejs, dzięki czemu żaden użytkownik nie będzie miał problemu z jego obsługą. Do wielu zalet programu możemy zaliczyć możliwość naprawy uszkodzonych archiwów przy wykorzystaniu danych naprawczych, możliwości zabezpieczenia hasłem danych, oraz oczywiście modyfikacji i tworzeniu całkiem nowych archiwów z rozszerzeniami *.rar, *.rar5 lub *.zip. Program umożliwia tworzenie samorozpakowujących się archiwów, zwanych SFX, gdzie dane możemy zabezpieczyć hasłem opartym na algorytmie AES 256.


Galeria programu WinRAR


Oprócz wymienionych wyżej funkcji, program umożliwia tworzenie archiwów o określonej wielkości, z dopasowaniem rozmiarów, tak aby spokojnie można było je wypalić na nośnikach danych, np: płytach DVD itp. Użytkownik może sam wybrać stopień kompresji jak i wielkość słownika.

Stworzone archiwa mogą zawierać informacje takie jak komentarze, informacje o plikach, czy też o ich uprawnieniach itp.

Aplikacja w najnowszej wersji działa o wiele szybciej. Najnowsza wersja obsługuje procesory 64 bitowe, co znacznie przyspiesza proces archiwizacji, oraz rozpakowywania plików, przekładając prace na wiele procesorów.

WinRAR odczytuje, wypakowywuje formaty takie jak: RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ oraz TAR.GZ, BZ2 oraz TAR.BZ2, ACE, UUE, JAR (archiwum Java), ISO (obraz CD), 7Z, Z.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie WinRAR

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WinRAR

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.