WinSCP 5.9.3

Martin Prikryl

 • Aktualizacja:
  2016-11-30
 • Pobrań:
  23
 • Rozmiar:
  8.62 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

WinSCP to darmowy, graficzny klient SFTP dla Windows korzystający z protokołu SSH(SCP,SFTP). Program służy przede wszystkim do bezpiecznego przesyłania plików pomiędzy lokalnym a zdalnym komputerem za pomocą szyfrowanych transmisji AES, Blowfish, 3DES i DES - nie musimy się obawiać o nasze pliki. WinSCP umożliwia wykonywanie wszystkich podstawowych operacji na plikach. Najważniejszymi są pobranie pliku ze zdalnego komputera oraz wysłanie go tamże.


Galeria programu WinSCP


Ponadto pozwala na zmianę nazw plików i folderów, tworzenie nowych folderów, możliwość zmiany zapamiętanych sesji, zmienianie ich właściwości oraz tworzenie linków symbolicznych i skrótów. Jeden z dwóch interfejsów graficznych pozwala nawet na modyfikowanie plików na komputerze.

Z pomocą WinSCP można połączyć się z serwerem SSH (Secure Shell) za pomocą protokołu SFTP (SSH File Transfer Protocol) lub SCP (Secure Copy Protocol), przede wszystkim do maszyn z systemem UNIX. SFTP jest standardową częścią pakietu SSH-2. SCP jest standardową częścią pakietu SSH-1. Oba protokoły mogą również działać na późniejszej wersji SSH. WinSCP obsługuje SSH-1 i SSH-2.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie WinSCP

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WinSCP

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,