WinToLinux 1.0

Anton Palgunov

 • Aktualizacja:
  2020-04-13
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  199.00 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

WINTOLINUX to malutka aplikacja dająca możliwość zarządzania rozruchem komputera. W zakres możliwości programu wchodzi rozruch systemów operacyjnych z bardzo przyjaznym interfejsem użytkownika, tak aby nawet mniej doświadczony użytkownik dał sobie radę z konfiguracją startu systemów. Aplikacja z powodzeniem umożliwia modyfikację opcji UEFI, dzięki czemu bez problemu można zmieniać ustawienia rozruchu. W prosty sposób zdefiniujemy które środowisko ma zostać uruchomione, czy też uruchomimy wybrany program wraz ze startem systemu operacyjnego. Aplikacja nie wymaga instalacji i umożliwia swoje działanie z zasobnika systemowego, przez co w czasie rzeczywistym można zmieniać ustawienia uruchamiania komputera.


Galeria programu WinToLinux
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie WinToLinux

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WinToLinux

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,