WinToUSB 8.0

Hasleo Software

 • Aktualizacja:
  2023-08-31
 • Pobrań:
  37
 • Rozmiar:
  23.62 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

WinToUSB to program komputerowy, który umożliwia instalację i uruchamianie systemu operacyjnego Windows z dysku USB. Jest to szczególnie przydatne narzędzie w sytuacjach, gdy chcemy przenieść pełną kopię systemu Windows na przenośne urządzenie pamięci masowej, takie jak pendrive, aby móc uruchomić ten system na różnych komputerach bez konieczności instalowania go na każdym z osobna.

Oto niektóre z głównych cech i funkcji programu WinToUSB:

Instalacja systemu Windows na USB: WinToUSB pozwala na instalację systemu Windows (Windows 7, 8, 8.1, 10) na dowolnym dysku USB lub dysku zewnętrznym. Dzięki temu można stworzyć przenośny nośnik z pełnym systemem operacyjnym.

Klonowanie istniejącego systemu: Program umożliwia również przeniesienie istniejącego systemu Windows z komputera na dysk USB. Możesz sklonować aktualny system i uruchamiać go na innych komputerach.

Obsługa różnych wersji Windows: WinToUSB obsługuje wiele wersji systemu Windows, co pozwala na instalację i uruchamianie różnych edycji systemu operacyjnego.

Tryb Windows To Go: Tryb Windows To Go to funkcja umożliwiająca uruchomienie systemu Windows na dowolnym komputerze, nawet jeśli nie masz na nim zainstalowanego systemu. Działa to poprzez przenoszenie obrazu systemu na USB i uruchamianie go z niego.

Kreator instalacji: Program zawiera prosty kreator, który prowadzi użytkownika przez proces instalacji systemu Windows na dysku USB. Wymaga to obrazu ISO systemu lub dysku DVD z systemem Windows.

Zgodność z UEFI i BIOS: WinToUSB obsługuje zarówno komputery z interfejsem UEFI, jak i BIOS, co umożliwia uruchamianie przenośnego systemu na różnych konfiguracjach sprzętowych.

Dostosowywanie ustawień: Program umożliwia pewną kontrolę nad ustawieniami systemu na dysku USB, takimi jak przypisywanie liter dysków, wybór typu partycji itp.

Przenośność systemu: Dzięki WinToUSB możesz zabrać swój system operacyjny wraz z aplikacjami i ustawieniami na przenośnym nośniku, co może być przydatne w różnych scenariuszach, na przykład w celu pracy na różnych komputerach bez konieczności konfigurowania systemu za każdym razem.

WinToUSB to niezastąpione narzędzie dla tych, którzy pragną mobilności w świecie cyfrowym. To jakbyś miał kawałek swojego ulubionego systemu Windows w kieszeni, gotowy do uruchomienia na dowolnym komputerze. To jak podróżowanie w czasie, ale z systemem operacyjnym jako towarzyszem.

Zainstalowanie systemu Windows na zwykłym pendrive'ie to niczym stworzenie swojego własnego magicznego dywanu. WinToUSB pozwala ci sklonować swój obecny system lub stworzyć nową instancję Windowsa na przenośnym nośniku, dając ci zdolność przenoszenia całej swojej cyfrowej przestrzeni w jednym, małym urządzeniu.


Galeria programu WinToUSB
Polub ten program:

Programy producenta Hasleo Software do pobrania

pobierz program Hasleo Data Recovery

Hasleo Data Recovery 6.1

pobrań: 9

Recenzje użytkowników o programie WinToUSB

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie WinToUSB

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.Kategorie: Muzyka | GSM | Programowanie | Edukacja | Biuro i firma | Narzędzia | Multimedia | Internet i komunikacja | Grafika | Dom | Bezpieczeństwo
Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak