Wire 2.12.2729

Wire Swiss GmbH

 • Aktualizacja:
  2017-03-03
 • Pobrań:
  19
 • Rozmiar:
  52 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Wire to idealny nowocześnie wyglądający komunikator, który przypadł już do gustu wielu użytkownikom. Głównym atutem aplikacji jest bezpieczeństwo, na które Twórcy nakładli specjalny nacisk. Komunikator umożliwia prowadzenie rozmów tekstowych, głosowych w jakości HD oraz wideo. Rozmówcy mogą czuć się bezpiecznie, bowiem cały proces komunikacji jest szyfrowany. Podczas rozmowy tekstowej użytkownicy mogą sobie przesyłać przeróżne załączniki, od linków na Youtube,poprzez przeróżne obrazki, po utwory z serwisu  SoundCloud.


Galeria programu Wire


Aplikacja działa podobnie jak Skype, użytkownik może szukać innych poprzez wprowadzenie w wyszukiwarce nazwy użytkownika, po prostu wpisaniu jej i kliknięciu na rozmowę. Do konwersacji może dołączyć maksymalnie 128 osób. Aplikacja jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze.

Uwagi:

Do uruchomienia komunikatora wymagana jest blioteka .Net Framework 4.5, którą można pobrać u nas w serwisie.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Wire

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Wire

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,