Xara Designer Pro X365 16.3.0.57723

Xara Group Ltd.

 • Aktualizacja:
  2020-02-26
 • Pobrań:
  10
 • Rozmiar:
  180.48 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Xara Designer Pro to flagowy produkt, zaawansowana aplikacja posiadająca wszystkie narzędzia do tworzenia różnych projektów graficznych, które przeważnie wymagają trzech lub więcej oddzielnych programów. Natomiast w Xara Designer Pro, wszystkie narzędzia zostały skompletowane, od programu do edycji grafiki wektorowej, poprzez tworzenie zaawansowanych układów stron, ilustracji, a kończąc na tworzeniu stron internetowych. Dzięki połączeniu wszystkich narzędzi w jednym programie, Xara Designer Pro, zużywa o wiele mniej zasobów systemowych,  pozwala na mniejsze zużycie pamięci, co przekłada się na jej szybkość działania.


Galeria programu Xara Designer Pro X365


Program posiada dość prosty interfejs użytkownika co poprawia szybkość działania. Opcja przeciągnij i upuść w znacznym stopniu upraszcza dodawanie nowej grafiki. Ilość funkcji jakie posiada program jest ogromna, użytkownik może rysować obiekty, dowolnie je przekształcać, obracać, wygładzać krawędzie, tworzyć napisy w 3D, redukować efekt czerwonych oczu, ustawiać odpowiedni kontrast, ostrość, nasycenie itp. Jednym zdaniem, jest to bardzo zaawansowana aplikacja, dzięki której wykonamy dowolny projekt graficzny i umieścimy go na stronie internetowej.

Uwagi:

Wersja testowa działa 7 dni, po jej rejestracji można korzystać z programu 30 dni.

en

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Xara 3D Maker

Xara 3D Maker 7

pobrań: 13
pobierz program Xara Photo & Graphic Designer

Xara Photo & Graphic Designer 11.2.3.40788

pobrań: 10

Recenzje użytkowników o programie Xara Designer Pro X365

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Xara Designer Pro X365

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,