Xboot 1.0 Beta 14

Pen Drive Linux

 • Aktualizacja:
  2016-04-01
 • Pobrań:
  21
 • Rozmiar:
  5.26 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

XBOOT to mała aplikacja umożliwiająca tworzenie bootowalnej pamięci USB, czyli do samo uruchamiającego się USB. Program może być wykorzystywany do tworzenia samo startujących instalacji systemów operacyjnych, lub po prostu systemów nagranych na ową pamięć. Jest to idealne narzędzie dla urządzeń mobilnych pozbawionych napędów CD/DVD. Aplikacja obsługuje funkcję przeciągnij i upuść, dzięki czemu użytkownik w prosty sposób może komponować swój własny dysk.


Galeria programu Xboot


Aplikacja umożliwia tworzenie kilku obrazów na dysku, czyli tzw. multiboot, a wszystko w postaci jednego pliku, który można wypalić na płycie CD/DVD. Multiboot może składać się z programów diagnostycznych, antywirusa, czy też systemu operacyjnego, a wszystko to w na jednej pamięci w jednym pliku.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program YUMI

YUMI 2.0.9.4

pobrań: 19
pobierz program Universal USB Installer

Universal USB Installer 1.9.7.6

pobrań: 25

Recenzje użytkowników o programie Xboot

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Xboot

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,