Xeoma 22.3.16

Felenasoft

 • Aktualizacja:
  2022-04-05
 • Pobrań:
  309
 • Rozmiar:
  112.53 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Xeoma to aplikacja do obsługi kamer, dzięki czemu użytkownik może monitorować w czasie rzeczywistym pomieszczenia lub wybrane obiekty. Aplikacja umożliwia wyświetlanie obrazu z kilku kamer jednocześnie, co jest jej wielkim plusem. Aplikacja daje możliwość nagrywania obrazu z kamer. Program obsługuje każdą kamerę podpiętą poprzez port USB, zwłaszcza w standardzie UVC, które nie wymagają instalacji w systemie, kamery IP wliczając W-Fi, Fisheye, PTZ, oraz każdy pracujący w standardzie ONVIF, obsługiwane kodeki dla kamer IP: Н264, MJPEG, MPEG4, JPEG, MPEG, RTSP.


Galeria programu Xeoma


Aplikacja obsługuje także kamery analogowe podpięte pod karty TV, DVR, klucze USB, itp. Kamery DVR muszą współpracować z kodekami MJPEG, JPEG, H264 lub MPEG-4, przekazywany obraz wideo jest za pomocą protokołu HTTP lub RTSP.

Producent zaznacza, że jeżeli dana kamera nie działa, to należy zgłosić owy problem, który na pewno zostanie rozwiązany.

Uwagi:

Aplikacja w wersji testowej resetuje ustawienia co 48 godzin.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Xeoma

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Xeoma

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,