Xinorbis 8.1.13

Paul Alan

 • Aktualizacja:
  2020-01-05
 • Pobrań:
  3
 • Rozmiar:
  9.71 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Xinorbis to pożyteczna aplikacja służąca do analizowania informacji na temat plików, które zajmują miejsce na dysku. Xinorbis to prosty a zarazem bardzo funkcjonalny program pokazujący szczegółowe statystyki na temat miejsca za naszych dyskach, czy też folderach. Dane na temat zajmowanego miejsca wyświetlane są za pomocą wizualnych wykresów, które możemy sortować według wielu atrybutów, takich jak: wielkość pliku, data modyfikacji, data utworzenia, położenie pliku itp.


Galeria programu Xinorbis


Dodatkową funkcją aplikacji jest wyszukiwarka plików, która posiada wiele opcji, takich jak np. wyszukiwanie takich samych plików(duplikatów). Program oferuje eksport sporządzonych statystyk do plików o wielu formatach.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Xinorbis

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Xinorbis

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,