Xopero Cloud Personal 3.7.22

Xopero Software

 • Aktualizacja:
  2017-02-07
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  12.92 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Xopero Cloud Personal to prosty program do tworzenia kopii zapasowych, dzięki któremu wygodnie i szybko zaczniesz zabezpieczać dane na swoim komputerze.

To ty decydujesz, które zasoby mają być chronione: pliki i foldery (np. Pulpit lub Moje dokumenty), skrzynkę pocztową, kolekcje muzyki, filmów oraz zdjęć z ostatnich wakacji. W ten sposób możesz przywracać nawet pojedyncze elementy.

Xopero umożliwia również tworzenie obrazu dysków twardych, wraz z systemem operacyjnym, zainstalowanymi programami, ustawieniami oraz przechowywanymi danymi. Dzięki temu, jeśli dojdzie do awarii systemu albo gdy uszkodzi się dysk twardy, szybko powrócisz do pracy w znajomym środowisku.


Galeria programu Xopero Cloud Personal


Backupy wykonują się automatycznie, a sama aplikacja działa w tle i nie wpływa w żaden sposób na pracę komputera. Dodatkowo masz do dyspozycji bezpieczne narzędzie do synchronizacji, współdzielenia i udostępniania szyfrowanych danych.

No właśnie, Xopero stawia na bezpieczeństwo. Dlatego dane zanim jeszcze zostaną przesłane dalej z Twojego komputera, są szyfrowane algorytmem AES 256 (to ten sam z którego korzystają banki oraz amerykańskie NSA). Następnie trafiają do centrum danych w Polsce. Nasze data center oprócz standardowych zabezpieczeń, gwarantuje także redundantną infrastrukturę. Oznacza to, że Twoje dane trafiają do dwóch lokalizacji. Jeśli jedna z serwerowni przestanie działać, dane zawsze możesz odzyskiwać z tej drugiej.

Maksymalne bezpieczeństwo + dostęp z każdego miejsca na świecie 24/7Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Xopero Cloud Personal

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Xopero Cloud Personal

 • Olga (niezalogowany)
  | 195.205.179.xxx

  Przetestowałam Xopero Cloud. Produkt spełnia swoje zadania. Polecam.

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,