XOWA 3.3.4.1

XOWA Team

 • Aktualizacja:
  2016-04-06
 • Pobrań:
  12
 • Rozmiar:
  57.33 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

XOWA to aplikacja umożliwiająca przeglądanie stron strony Wikipedia w trybie offline, czyli nie wymagająca bieżącego połączenia internetowego. Aplikacja umożliwia zapis kompletnej encyklopedii na dysku, co jest możliwe zaraz po uruchomienia programu, gdzie wyskakuje menu importu/dashboard. Wystarczy wybrać z listy odpowiedni język, a następnie wybrać encyklopedię, którą użytkownik chce mieć na dysku, a pobieranie pliku zostanie rozpoczęte. Przykładowo baza Wikipedii zawiera ok 1.33 GB danych. W ten sposób każdy dokument może być przeglądany w trybie offline. Pobrane podstrony Wikipedii zachowują w pełni swój oryginalny wygląd, od linkowania po formatowanie, jednak użytkownik może to zmienić w każdej chwili.


Galeria programu XOWA


Aplikacja jest udostępniona na platformy Windows, Linux, Mac OS, oraz Android. Przeglądarka aplikacja jest zbudowana na silniku Gecko, posiada wyszukiwarkę, taką sama jak na Wikipedii. Aplikacja wspiera także podobne strony oparte na tym samym systemie Wiki, czyli Wikipedia, Wikisource, Wikivoyage, Wiktionary, Wikibooks, Wikiquote, oraz Wikinews. Każda z baz wymienionych Wiki, jest możliwa do pobrania w programie.

Uwagi:

Aplikacja wymaga zainstalowanych biblioteki Java 2 Runtime Enviroment w wersji 6, którą można pobrać u nas w serwisie.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie XOWA

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie XOWA

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.