Xtreme Download Manager 2.2.1

Subhra Dasgupta

 • Aktualizacja:
  2016-04-11
 • Pobrań:
  51
 • Rozmiar:
  328.04 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Xtreme Download Manager to małych rozmiarów aplikacja umożliwiająca bardzo szybkie pobieranie plików z internetu. Szybkość pobierania w stosunku do tradycyjnego pobierania plików przez system Windows może wzrosnąć nawet o 500%. Program wykorzystuje zaawansowany algorytm dynamicznej segmentacji, oraz kompresji danych, przez co proces pobierania jest znacznie szybszy, od tradycyjnego. Ważną funkcją jest obsługa protokołów HTTP, FTP, oraz HTTPS, ponadto firewallów, serwerów proxy, plików przekierowujących, autoryzacji, ciasteczek itp.


Galeria programu Xtreme Download Manager


Ważną funkcją jest możliwość integracji programu z przeglądarką, dzięki czemu program przejmie każdą próbę pobrania pliku poprzez przeglądarkę. Program został napisany w języku Java, przez co nie wymaga instalacji.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Xtreme Download Manager

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Xtreme Download Manager

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,