XtremeMark 5.6.0.400

Xtreme-LAb

 • Aktualizacja:
  2016-04-12
 • Pobrań:
  15
 • Rozmiar:
  850.56 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

XtremeMark to aplikacja dzięki której użytkownik dowie się więcej o wydajności komputera, innymi słowy jest to program testujący wydajność komputera, przy czym kładący szczegółowy nacisk na test procesora CPU. Program współpracuje z najnowszymi wielordzeniowymi jak i wielowątkowymi procesorami, przy czym obsługuje maksymalnie 16 rdzeni lub równoległych wątków. Oprócz współpracy z najnowszymi procesorami aplikacja obsługuje także starsze modele procesorów, jak i architektury 32 jak i 64 bitowe.


Galeria programu XtremeMark


Program daje możliwość wprowadzenia ilości obliczeń dla testu do maksymalnie 100 miliardów, oprócz tego pozwala na wybór poszczególnych wątków, które mają zostać przetestowane. Po zakończonym teście aplikacja generuje raport z możliwością zapisu do pliku txt, oraz rtf.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie XtremeMark

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie XtremeMark

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,