XWidget 1.9.22

XWidget Software

 • Aktualizacja:
  2018-12-30
 • Pobrań:
  32
 • Rozmiar:
  9.61 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

XWidget jest darmową platformą pulpitu, którą można dostosować do własnych potrzeb. Aplikacja jest "lekka" przez co zużywa bardzo mało zasobów systemowych, ponadto wygląd animacji jest bardzo przyjazny.  W skład widżetów wchodzą elementy pozwalające wyświetlić zegar, pogodę, pasek wyszukiwania Google, nasze IP, transfer danych wychodzących oraz wchodzących, notes, menu restartu, wyłączenia, czasu uruchomienia systemu bez wyłączania, okienko z użyciem procesora, pamięci RAM, SWAP, czy stan poziomu naładowania baterii.


Galeria programu XWidget


Oprócz wymienionych widżetów, można tu znaleźć takie, które pokazują najnowsze wiadomości z określonych serwisów - czytnik RSS, stan dysków twardych, liczbę uruchomionych aplikacji, plików, dokumentów itp., czy też pasek ze skrótami do ulubionych aplikacji. Autor dodał w ręce użytkownika zaawansowany edytor, gdzie można tworzyć własne widżet, lub edytować już powstałe, wygląda to bardzo interesująco. Każdy widżet można dowolnie konfigurować, i przeprowadzać jego pełną edycję, od zmiany kolorów, czcionki, przeźroczystości, blokowania widżetu po funkcje, jakie ma spełniać.

Uwagi:

Aplikacja wymaga zainstalowanych bibliotek .NET Framework 3.5 wzwyż, można je pobrać u nas w serwisie.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program XLaunchpad

XLaunchpad 1.0.9.1

pobrań: 13

Recenzje użytkowników o programie XWidget

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie XWidget

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.