XXClone 2.08.8

Pixelab, Inc.

 • Aktualizacja:
  2017-01-24
 • Pobrań:
  66
 • Rozmiar:
  4.44 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

XXClone to aplikacja do tworzenia kopii dysków, jak i dysków systemowych wraz z zainstalowanymi aplikacjami oraz wszelkimi danymi. Program jest doskonałym rozwiązaniem do tworzenia okresowych kopii zapasowych dysku dzięki technologii HyperSync. Jest to idealne rozwiązanie przy zmianie dysku twardego na np. większy, dzieki aplikacji, bez problemu przeniesiemy stary system operacyjny na nowy dysk i jego partycje. Program obsługuje interfejs IDE, SATA, SATA II, SATA III, SCSI, USB czy też FireWire, wspiera najpopularniejsze systemy plików NTFS, FAT32, FAT itp.


Galeria programu XXClone


Wersja darmowa posiada ograniczenia, między innymi:
- nie pozwala na tworzenie kopii rejestru,
- nie pozwala na tworzenie kopii jednej partycji dysku(jedynie całego dysku),
- nie pozwala na kompresję plików,
- kilka innych ograniczeń

Uwagi:

Można także pobrać wersję XXClone Pro test Drive, która działa 30 dni i nie posiada żadnych ograniczeń. Aby ją pobrać należy przejść darmową rejestrację pod tym linkiem, Po rejestracji na emaila zostanie wysłany login oraz klucz, które należy wpisać w odpowiednie pola programu.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie XXClone

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie XXClone

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.