XY Family Tree 7.1

Brian Jones

 • Aktualizacja:
  2016-04-13
 • Pobrań:
  12
 • Rozmiar:
  4,42 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

XY Family Tree to darmowa aplikacja do tworzenia drzewa genealogicznego. Program umożliwia tworzenie bazy, projektów gdzie użytkownik może wprowadzać członków swojej rodziny, od małżonków, dzieci, po najstarszych już nie żyjących krewnych, gdzie oczywiście można tworzyć pomiędzy każdym odpowiednie relacje. Wachlarz rozmaitych funkcji pozwala na wstawianie zewnętrznych odnośników, czy też zdjęć, materiałów wideo itp. Program umożliwia zapis projektu do pliku *.ged  jak i jego wydruk.


Galeria programu XY Family Tree


Uwagi:

Wersja darmowa pozwala na stworzenie drzewa 2 rodzin do maksymalnie 50 członków. W wersji pełnej nie ma żadnych ograniczeń, aplikacja pozwala wtedy na eksport plików do formatu CSV.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie XY Family Tree

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie XY Family Tree

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,