XYplorer 20.90.0800

Donald Lessau

 • Aktualizacja:
  2020-07-27
 • Pobrań:
  8
 • Rozmiar:
  4.38 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

XYplorer to zaawansowany menadżer plików przypominający interfejsem standardowy Eksplorator Windows, lecz w stosunku do niego posiadający o wiele lepsza funkcjonalność, oraz mnogość opcji. Aplikacja daje do dyspozycji oczywiście wszystkie funkcje standardowego menadżera plików, ale na nich funkcjonalność się nie kończy. Program umożliwia pracę w zakładkach, gdzie zakładka może być folder, przez co użytkownik ma uporządkowaną i jasną sytuację w oknie programu, bez potrzeby przewijania się po ukrytych pod sobą oknach z katalogami. Ciekaw,ą funkcją jest wbudowana przeglądarka plików graficznych, oraz multimedialnych. Wersja testowa posiada większą funkcjonalność a niżeli wersja darmowa.


Galeria programu XYplorer


W wersji testowej użytkownik może przeprowadzać każdą operację na plikach w tle, opcje zaawansowanego i bardzo prostego wyszukiwania popartą na wcześniej wprowadzonych wzorcach, możliwość nadawania etykiet/tagów plikom, czy też możliwość definiowania własnych przycisków na pasku narzędzi. Aplikacja posiada wbudowaną przeglądarkę multimediów, która obsługuje najpopularniejsze formaty graficzne jak i wideo.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program XYplorerFree

XYplorerFree 17.50.0000

pobrań: 30

Recenzje użytkowników o programie XYplorer

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie XYplorer

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,