Yawcam 0.5.0

Yawcam

 • Aktualizacja:
  2016-03-22
 • Pobrań:
  261
 • Rozmiar:
  4.58 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Yawcam (Yet Another WebCAM) to mała aplikacja służąca do obsługi kamer internetowych w systemie Windows. Aplikacja została napisana w języku Java, przez co cechuje się szybkością działania. Aplikacja umożliwia obsługę kamer z paletą wielu użytecznych funkcji. Program obsługuje streaming wideo z kamery, tworzenie screenów obrazu, posiada wbudowany serwer, czy też funkcję wykrywania ruchu, która spisuje sie bardzo dobrze, przy monitorowaniu pomieszczeń. Inne funkcje o których warto wspomnieć to, możliwość umieszczania wideo na serwerze FTP, możliwość nakładania tekstu/obrazków na obraz z kamery, ochrona hasłem, możliwość uruchomienia jako usługi, itp.


Galeria programu Yawcam


Uwagi:

Spolszczenie dla programu: link

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Yawcam

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Yawcam

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,