Your Uninstaller! 7.5.2014.3

URSoft Software, Inc.

 • Aktualizacja:
  2017-02-22
 • Pobrań:
  320
 • Rozmiar:
  6.51 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Jeżeli spotykasz programy, które nie chcą się odinstalować, lub nie odinstalowują się całkowicie, pozostawiając po sobie resztki w folderach, czy też rejestrze systemowym to Your Uniinstaller jest doskonałym na to rozwiązaniem. Aplikacja bardzo skutecznie radzi sobie z odinstalowaniem każdego programu w całości, bez pozostawiania jakichkolwiek po nim zbędnych danych, czy to wpisów w rejestrze, czy też zbędnych plików. Duża zaletą funkcjonalności programu jest usuwanie w całości problematycznych programów, wadliwych deinstalacji itp. Aplikacja po usunięciu programu, skanuje cały system w poszukiwaniu jej pozostałości, a następnie te napotkane usuwa.


Galeria programu Your Uninstaller!


Dzięki Your Uniinstaller system będzie pracował stabilnie przez długi okres czasu. Program posiada 5 narzędzi, gdzie każde z nich odpowiada za inną funkcję programu. Są to: Uninstaller, Startup Manager, Internet Traces Eraser, StartMenu Manager,  oraz Disk Cleaner.

 

Uwagi:

Wersja testowa działa 21 dni. Instalator oferuje instalację dodatkowych komponentów do przeglądarki, odradzamy ich instalacji, należy je odznaczyć.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Your Uninstaller!

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Your Uninstaller!

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,