Youtube Movie Maker 22.08

RZsoft, Inc.

 • Aktualizacja:
  2022-10-07
 • Pobrań:
  76
 • Rozmiar:
  77.6 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Youtube Movie Maker to aplikacja, która oferuje wysyłanie/uploadowanie materiałów wideo do serwisu YouTube. Oprócz samego wysyłania aplikacja umożliwia edycję wysyłanego wideo, wraz z całym procesem przygotowania go do wysłania. Aplikacja umożliwia tworzenie filmów wideo 2D, 3D, z różnych formatów filmów, zdjęć, plików muzycznych, tekstów itp. Edytor wideo jest rozbudowany, pozwala na wstawianie znaku wodnego, ruchomego tekstu, opisów, efektów specjalnych takich jak cienie, światło, ciekawe efekty przejścia między scenami, przycinanie, łączenie, obracanie, kadrowanie, zmianę rozmiaru, wyciszenie, zmianę koloru wideo itp.


Galeria programu Youtube Movie Maker


Cały proces dodawania pliku na serwis YouTube jest bardzo prosty, bez problemu każdy użytkownik powinien dać sobie z nim radę. Dzięki programowi użytkownik może zarządzać swoimi filmami na YouTube, promować je, jak i mieć wgląd w prawdziwą ilość wyświetleń danego materiału. Aplikacja umożliwia także nagrywanie pulpitu, co daje szereg korzyści, można w ten sposób nagrać prezentację, opis, czy też kurs i podzielić się nimi w serwisie.

Uwagi:

Wersja darmowa nie pozwala na tworzenie wideo w wysokiej jakości HD, czyli w rozdzielczościach 720p-1080p. Ponadto wstawia znak wodny. Aby pozbyć się ograniczeń należy wykupić pełna wersję programu.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Youtube Movie Maker

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Youtube Movie Maker

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,