YouTube Song Downloader 2022.22.5

Abelssoft, GmbH.

 • Aktualizacja:
  2022-10-07
 • Pobrań:
  129
 • Rozmiar:
  117.52 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

YouTube Song Downloader to darmowa aplikacja, która umożliwia pobieranie multimediów z serwisu YouTube. Program jako jeden z niewielu jest darmowy i działa wyśmienicie. Główną funkcjonalnością aplikacja jest możliwość pobrania filmu z YouTube i zapisania go na komputerze w postaci oryginalnej lub samej ścieżki dźwiękowej. Formaty jakimi posługuje się program to MP#, OGG, AVi, oraz FLV. Należy dodać, że w programie oglądniemy każdy film z YouTube po wpisaniu jego adresu w wyszukiwarkę programu, bez konieczności uruchamiania YouTube. Polecam tą aplikację ponieważ sam jej używam i jest jedną z niewielu darmowych o tej funkcjonalności. Po pobraniu trzeba jedynie przejść krótką darmową rejestrację w programie.


Galeria programu YouTube Song Downloader
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie YouTube Song Downloader

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie YouTube Song Downloader

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,