Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 2015 4.3.17.102

darsoft.pl

 • Aktualizacja:
  2015-03-31
 • Pobrań:
  2
 • Rozmiar:
  178 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Zakład przetwarzania zużytego sprzętu 2015 to zaawansowany program, skierowany do firm zajmujących się zbiórką, przetwarzaniem odpadów i zużytego sprzętu elektryczno-elektrnicznego. Program jest zgodny z najnowszymi przepisami prawa dotyczącego gospodarowania odpadami i zużytym sprzętem. Wersja 2015 zawiera nowe wzory dokumentów stosowanych na potrzeby ewidencji odpadów, które obowiązują od 1 stycznia 2015. System posiada także możliwość drukowania rocznych sprawozdań do WIOŚ (roczne sprawozdanie o odpadach) oraz półrocznych do GIOŚ (dla zbierających oraz zakładów przetwarzania zużytego sprzętu). System jest przeznaczony zarówno dla małych przedsiębiorstw jak i dużych firm. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i technologiom możliwe jest jego dostosowanie do indywidualnych potrzeb klienta oraz integracja z obecnie używanym systemem finansowo-księgowym lub magazynowym.


Program umożliwia jednoczesną pracę wielu użytkowników, co pozwala na sprawną i szybką obsługę kontrahentów. Prosty i przejrzysty interfejs programu umożliwia szybkie rozpoczęcie z nim pracy. Poza obsługą zarządzania informacjami o gospodarowaniu odpadami i zużytym sprzętem program udostępnia również moduł magazynu. Dzięki niemu można w dowolnym momencie uzyskać szczegółowe informacje o ilościach odpadów oraz ich wartości. Z uwagi na fakt obsługi magazynu każda karta przekazania odpadu może także pełnić rolę dokumentu magazynowego (WZ/PZ). Jedną z unikatowych funkcji programu jest możliwość eksportowania wydruków do formatów: MS Word, MS Excel, PDF, JPEG, BMP i wielu innych formatów graficznych. Kolejną z funkcji dostarczanych przez program funkcji jest możliwość filtrowania danych wyświetlanych na listach. Każda z listy posiada wbudowany moduł Edytor filtru, przy użyciu którego użytkownik może wyświetlić tylko te dane, które go interesują.

Ograniczenia wersji demo:

- brak możliwości wyświetlania podglądów wydruków
- na każdym wydruku znajduje się znak WERSJA DEMONSTRACYJNA
 


Galeria programu Zakład przetwarzania zużytego sprzętu


Uwagi:

Do działania programu wymagany jest .net framework 4.

pl

Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Zbierający zużyty sprzęt

Zbierający zużyty sprzęt 2015 4.2.5.102

pobrań: 0
pobierz program Ewidencja odpadów

Ewidencja odpadów 2015

pobrań: 6
pobierz program Skup Surowców Wtórnych

Skup Surowców Wtórnych 2015 4.6.7.102

pobrań: 8
pobierz program Zaświadczenia o przyjęciu pojazdów

Zaświadczenia o przyjęciu pojazdów 2014 2.0.3.521

pobrań: 1

Recenzje użytkowników o programie Zakład przetwarzania zużytego sprzętu

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Zakład przetwarzania zużytego sprzętu

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,