ZD Soft Screen Recorder 9.2

ZD Soft

 • Aktualizacja:
  2016-03-14
 • Pobrań:
  20
 • Rozmiar:
  4.48 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

ZD Soft Screen Recorder to lekki, jak i prosty w obsłudze program do nagrywania ekranu systemu Windows. Aplikacja jest stworzona do przechwytywania wideo z pulpitu jak i z gier. Program oferuje cztery tryby nagrywania: nagrywanie określonego regionu, nagrywanie określonego okna, nagrywanie pełnego ekranu, oraz nagrywanie ekranu gry. Ponadto aplikacja umożliwia wybór źródła nagrywania dźwięku, począwszy od zewnętrznego urządzenia, np, głośniki, lub słuchawki, skończywszy na urządzeniach typu mikrofon, czy też wejście line-in. Program obsługuje kamery internetowe, dzięki czemu użytkownik może tworzyć filmy instruktażowe.


Galeria programu ZD Soft Screen Recorder


Do kompresji filmów, aplikacja używa kodeka H.264, umożliwia zapis do formatów: avi, mp4, mkv. Pliki dźwiękowe potrafi zapisać do formatów: wav, oraz mp3, natomiast pliki graficzne do formatów: jpg, bmp, png.

Uwagi:

Wersja testowa działa 30 dni. Na projektach pozostawiane są znaki wodne.

pl

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie ZD Soft Screen Recorder

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ZD Soft Screen Recorder

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,