Zemana AntiLogger Free 1.8.2.320

Zemana Ltd.

 • Aktualizacja:
  2022-10-07
 • Pobrań:
  7
 • Rozmiar:
  3.7 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Zemana AntiLogger Free to darmowa aplikacja, chroniąca komputer przed wykradzeniem poufnych danych. Aplikacja działa w oparciu o chmurę, dzięki czemu baza jest aktualna 24h. Program zapewnia pełną ochronę każdego pisanego tekstu na komputerze. Technologia SSL Intrusion, czuwa nad transakcjami online, dzięki czemu swobodnie i bez obaw można prowadzić zakupy internetowe. Program jest kompatybilny z każdym programem antywirusowym innej firmy, jest to doskonałe uzupełnienie.


Galeria programu Zemana AntiLogger Free


Wersja Free nie posiada kilku innych funkcji w stosunku do wersji Zemana AntiLogger,  między innymi brak polskiego interfejsu, ochrony mikrofonu, aktywnej blokady przed malware, ochrony wszystkiego co dzieje się na pulpicie, ochrony schowka - kopiowania oraz wklejania, czy też ochrony plików systemowych.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program Zemana AntiMalware

Zemana AntiMalware PREMIUM 3.2.28

pobrań: 8
pobierz program Zemana AntiMalware FREE

Zemana AntiMalware FREE 3.1

pobrań: 69
pobierz program Zemana AntiLogger

Zemana AntiLogger 2.74.2.664

pobrań: 15

Recenzje użytkowników o programie Zemana AntiLogger Free

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Zemana AntiLogger Free

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,