Zero Assumption Recovery 10.328

ZAR data recovery

 • Aktualizacja:
  2016-05-26
 • Pobrań:
  4
 • Rozmiar:
  4.83 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

Zero Assumption Recovery to program do odzyskiwania danych, który jako jeden z niewielu dobrze sobie z tym radzi. Program oferuje 3 główne typy odzyskiwania danych. Pierwszy o nazwie :Image Recovery" - darmowy, pozwala na odzyskiwanie cyfrowych zdjęć oraz filmów, czyli typowych danych dla pamięci USB. Druga funkcja to "Data Recovery for Windows and Linux", która umożliwia przywracanie danych z partycji FAT, NTFS, ext 2/3/4, , XFS, czy też dysków RAID. W owym trybie użytkownik może odzyskiwać pliki z istniejących partycji, jak i uszkodzonej, niewidzialnej partycji.


Galeria programu Zero Assumption Recovery


Trzecia funkcja "RAID Recovery" umożliwia rekonstruowanie zepsutych tablic RAID 0, RAID 1+0 czy też RAID 5, gdzie jeden z brakujących dysków nie jest problemem do odzyskania cennych danych. Program idealnie radzi sobie z uszkodzonymi tablicami MBR.

Uwagi:

Wersja demo umożliwia odzyskanie czterech folderów, bez możliwości odczytania pliku z raportem. Natomiast aby móc w pełni korzystać z możliwości programu i móc przywracać każdy folder, plik, oraz odczytywać raport, należy wykupić pełną wersję. Po jej wykupieniu, poprzednio odczytane pliki w wersji darmowej można będzie bez problemu przywrócić w szybkim tempie, o ile nie zostały nadpisane.

en

Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Zero Assumption Recovery

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Zero Assumption Recovery

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,