Zestawienie Ocen 3.0.2.4 pl

Adam Godula

 • Aktualizacja:
  2015-03-31
 • Pobrań:
  9
 • Rozmiar:
  278 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Program Zestawienie Ocen służy do gromadzenia informacji o uczniach, oraz przygotowaniu na ich bazie wszelakich statystyk, takich jak - ilości: obecności, nieobecności oraz spóźnień; obliczanie średniej oceny dla uczniów oraz średniej oceny dla klasy z poszczególnych przedmiotów. Program umożliwia także wydruki zestawień dla rodziców (tzw. kartki na wywiadówkę), listy klas (do wklejenia do dziennika, listy z danymi adresowymi uczniów itp), posiada także możliwość wydrukowania formularzy usprawiedliwień nieobecności dla uczniów. Dzięki rozbudowanej konfiguracji program w prosty sposób można dostosować do własnych potrzeb.

Program umożliwia gromadzenie informacji o uczniach, przechowuje dane takie jak: imię, nazwisko, imiona rodziców, miejsce urodzenia (dostępna opcja szybkiego wyboru), data urodzenia, pesel (wprowadzany pesel jest od razu sprawdzany, błędny numer podświetlany jest na czerwono), telefony kontaktowe, adres e-mail (na ten adres wysyłane jest powiadomienie o aktualizacji danych w e-dzienniku), płeć ucznia, adres zamieszkania ucznia (oraz dodatkowe pola jeśli uczeń mieszka.

Obok każdego z uczniów na liście znajdują się kolorowe oznaczenia:

- niebieskie - płeć męska
- zielone - płeć żeńska
- czerwone - uczeń skreślony z listy

Zestawienie Ocen umożliwia wydruk różnego rodzaju informacji, są to m.in.:

- karteczki z ocenami dla rodziców (np. na wywiadówkę)
- lista uczniów do wklejenia do dziennika
- lista klasy (np. do zbierania składek itp.)
- lista adresowa uczniów

do każdej z list można dodać opcjonalny nagłówek informacyjny.


Galeria programu Zestawienie Ocen
Tagi: Zestawienie Ocen pobierz, Zestawienie Ocen download, program Zestawienie Ocen, Zestawienie Ocen do pobrania, Zestawienie Ocen darmowy, Zestawienie Ocen za darmo, Zestawienie Ocen do pobrania za darmo, Zestawienie Ocen do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Zestawienie Ocen

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.