• Aktualizacja:
  2017-05-12
 • Pobrań:
  0
 • Rozmiar:
  5.17 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

ZOC to profesjonalny klient protokołów SSH/telnet, jak i emulator terminala. Program posiada bardzo imponująca listę emulacji oraz funkcji, co bardzo sie przydaje do codziennej pracy administratora. Dzięki aplikacji administrator w prosty sposób uzyska dostęp do hostów, serwerów, poprzez secure shell, telnet, kabel szeregowy, modem/ISDN itp.Dzięki specjalnie przygotowanemu interfejsowi aplikacji, użytkownik w prosty i szybki sposób uzyskuje dostęp do potrzebnych funkcji. Aplikacja posiada książkę adresową w raz z folderami jak i kolorowymi kodami hostów. Język skryptowy obsługuje ponad 200 poleceń.


Galeria programu ZOC


Program umożliwia także pracę wielu sesji na raz, dzięki podziałowi na karty, tworzenie zautomatyzowanych akcji, nagrywanie makr, czy też zmianę znaków klawiatury.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie ZOC

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ZOC

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,