ZSoft Uninstaller 2.5

ZSoft Software

 • Aktualizacja:
  2016-03-19
 • Pobrań:
  91
 • Rozmiar:
  1.17 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna z wyłaczeniem
  zastosowań komercyjnych
Wybierz system oraz wersję:

ZSoft Uninstaller to lepsza i prostsza odmiana programu do odinstalowywania aplikacji w systemie Windows a niżeli wbudowana aplikacja systemu. Program umożliwia dogłębną analizę usuwanych programów/danych przez co są one w całości usuwane, bez pozostawiania jakichkolwiek pozostałości. Aplikacja posiada funkcję wyszukiwania niekompletnie usuniętych programów/śmieci, które zajmują miejsce na dysku. Oprócz podstawowych funkcji program posiada także możliwość porządkowania uruchamiających się podczas startu systemu programów, tak aby system uruchamiał się szybciej.


Galeria programu ZSoft Uninstaller


Program skutecznie wyszukuje puste foldery, czy też pliki tymczasowe i robi z nimi porządek. Umożliwia także ukrywanie aktualizacji systemu Windows i kilka innych ciekawych opcji, o których trzeba się przekonać instalując program.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie ZSoft Uninstaller

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ZSoft Uninstaller

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,