ZwCAD 2017 SP3

ZwCAD Software Co., Ltd.

 • Aktualizacja:
  2017-10-06
 • Pobrań:
  41
 • Rozmiar:
  249.02 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

ZwCAD to program do wspomagania projektowania. Umożliwia tworzenie płaskiej dokumentacji (2D) jak i modeli przestrzennych (3D). Program obsługuje język programowania LISP, zewnętrzne odnośniki, czy też wczytywanie rastrów. Tworzenie, modyfikacja, czy też wstawianie obiektów to podstawowe funkcje, z których każda posiada mnóstwo innych funkcji. Jak scharakteryzować program w trzech określeniach? Myślę, że można wymienić:


- wysoki poziom zgodności z plikami DWG (format Autocada),
- łatwość i intuicyjność obsługi,
- wysoką jakość produktu.


Galeria programu ZwCAD


Wersja testowa działa ona przez 30 dni, i jest w pełni funkcjonalna. Wersję testową można instalować na dowolnej liczbie komputerów w domu, lub w biurze. Po upływie okresu testowego zablokowana zostaje możliwość zapisu pliku. W okresie testowym, i po jego upływie program może być użytkowany na komputerach komercyjnych. Instalator umożliwia wybór pomiędzy wersjami: Pro, Standard, Edu.Polub ten program:

Programy producenta

pobierz program ZWCAD+

ZWCAD+ 2015 SP1 PL

pobrań: 210
pobierz program ZWCAD Classic

ZWCAD Classic 2015 11.11

pobrań: 284

Recenzje użytkowników o programie ZwCAD

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ZwCAD

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,