ZX Spectrum4.net 1.0.7188.18904

ZXSpectrum4.net

 • Aktualizacja:
  2021-04-08
 • Pobrań:
  3
 • Rozmiar:
  1.57 MB
 • Licencja:
  Testowa (Trial)
Wybierz system oraz wersję:

ZX Spectrum4.net jest emulatorem bardzo dobrze znanego i jednego z pierwszych komputerów ZX Spectrum. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze, ładowanie gier może odbywać się na dwa sposoby, metodą przeciągnij i upuść, oraz tradycyjną w stylu ZX Spectrum, czyli poprzez wywołanie okna magnetofonu, w dalszych czynnościach wybór pliku/taśmy z grą, kierując się przy tym odpowiednimi klawiszami funkcyjnymi na klawiaturze. Program obsługuje modele s16k, 48k, 128k, +2, oraz +3 (wliczając stacje dyskietek). Wszystkie detale aplikacji przypominają starą wersję komputera, wprowadzając jego niezwykły klimat, zaczynając od symulacji oryginalnego obrazu, poprzez dźwięki, a kończąc na opóźnieniach wczytywania pamięci.


Galeria programu ZX Spectrum4.net
Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie ZX Spectrum4.net

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie ZX Spectrum4.net

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,