Klawiatura gamingowa - jaką klawiaturę dla graczy kupić?

Kompletowanie pełnego sprzętu, który spełni wymagania graczy może być jednym z większych wyzwań. Oprócz wydajnego komputera i ekranu o wysokiej rozdzielczości, wyjątkowo istotna jest klawiatura gamingowa. W kategorii sprzętu dla graczy - w tym zakresie - można znaleźć nieskończenie wiele urządzeń o maksymalnie zróżnicowanych parametrach. Jednak klawiatury dedykowane graczom powinny być przede wszystkim wyjątkowo czułe i cechować się solidną obudową. Wobec tego jakie klawiatury gamingowe są warte zakupu i na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Klawiatura gamingowa — o czym warto wiedzieć przed zakupem?

Klawiatura gamingowa to jeden z najważniejszych komponentów całego osprzętu dla graczy. Jednocześnie rynek pod tym względem jest mocno zróżnicowany. Każde z urządzeń może cechować się innymi parametrami oraz odmienną ilością obsługiwanych funkcji dodatkowych. Klawiatury gamingowe - w odróżnieniu od tradycyjnych modeli - są projektowane z uwzględnieniem nowoczesnych przełączników oraz technologii, które mają zapewnić graczom precyzję i wysoką czułość. Wspomniane już zróżnicowanie wymaga jednak do graczy tego, by ich klawiatura gamingowa była wybrana w oparciu o szereg analiz parametrów technicznych i innych funkcjonalności, które przy dynamicznych rozgrywkach będą spełniały kluczową rolę. Wobec tego, co koniecznie powinno być uwzględnione? Otóż warto zwrócić uwagę na:

 • rodzaj klawiatury gamingowej - gracze zwykle mają do wyboru modele membranowe, jednak ciekawym rozwiązaniem może okazać się także klawiatura gamingowa mechaniczna. Nie będzie ona należała do najtańszych modeli jednak może ona zaskoczyć swoją wysoką wytrzymałością, a także ponadprzeciętną czułością. Klawiatura mechaniczna doskonale reaguje na nacisk - nawet w momencie, kiedy klawisz nie zostanie wciśnięty do samego końca.
 • łączność - to kolejny aspekt, który warto uwzględnić w momencie, kiedy wybieramy klawiatury gamingowe. W większości są to modele przewodowe - gdyż mają one zapewniać stabilniejszą pracę. Jednak klawiatura bezprzewodowa gamingowa - o ile będzie modelem z wyższej półki cenowej - również może graczom taką stabilność zagwarantować. Co więcej, brak zbędnych kabli zapewni większą swobodę ruchu i komfort podczas dynamicznej rozgrywki.
 • układ klawiszy - najczęściej na rynku spotykana jest klawiatura gamingowa z amerykańskim układem klawiszy. Nie oznacza to jednak, że gracze nie znajdą modeli z układem angielskim, europejskim, niemieckim czy innym. Układ klawiszy zwykle powinien zostać dopasowany do indywidualnych preferencji, więc warto go uwzględnić przed zakupem.
 • podświetlenie klawiszy - w klawiaturach gamingowych, podświetlenie klawiszy jest już absolutnym standardem. Tę funkcjonalność posiadają zarówno klawiatury membranowe jak i mechaniczne. Takie rozwiązanie zapewnia wyjątkowo komfortową "pracę" z urządzeniem i zwiększa poniekąd jego estetykę.
 • rodzaj przełączników - klawiatura mechaniczna dla graczy najczęściej wyposażona jest w przełączniki Outemu Blue, Cherry MX Red, Kalih Blue oraz Blue Switch. Niemniej jednak klawiatury gamingowe mogą być obdarzone znacznie większą ilością rozwiązań, więc warto sprawdzić testy i rekomendacje w sieci.
 • rozwiązania gamingowe - najlepsza klawiatura gamingowa może posiadać cały szereg dodatkowych rozwiązań, które są dedykowane graczom. Mają one ułatwić korzystanie ze skrótów klawiszowych, czy służyć do szybkiego sterowania komputerem i multimediami. Warto więc ten aspekt również uwzględnić.

Klawiatura gamingowa - o czym nie można zapomnieć - musi być także dopasowana do preferencji samego gracza. Wobec tego wyprofilowane klawisze i ich podświetlenie to jeden z licznych aspektów, który warto uwzględnić. Gracze muszą bowiem uwzględnić także producenta - który najczęściej jest wyznacznikiem jakości sprzętu, a także jego obudowę. Klawiatura gamingowa będzie eksploatowana w wyjątkowo intensywny sposób, a co za tym idzie, musi być ona wysoko odporna na uszkodzenia i niekorzystne czynniki. Nie da się ukryć, że dla większości z użytkowników kluczową rolę odegrają również względy ekonomiczne. Na rynku znajdziemy klawiatury gamingowe z niższej oraz wyższej półki cenowej, które - analogicznie - będą różnić się parametrami i funkcjonalnościami. Warto więc głęboko przeanalizować, jaki sprzęt gamingowy jest nam potrzebny i jaki jest w zasięgu naszych możliwości.

Klawiatura gamingowa do 100 zł

Wspomniane już zostało, że klawiatury gamingowe mogą oferować niezwykle szeroki zakres cenowy. Kwestie ekonomiczne są z pewnością warte uwzględnienia. Tania klawiatura gamingowa może gwarantować graczom całkiem przyzwoite parametry, a co więcej, nie nadweręży ona ich budżetu. Już za około 100 złotych, można zakupić solidne modele, które spełnią potrzeby nieco mniej wymagających. Wobec tego, jaka klawiatura dla graczy w tym przedziale cenowym warta jest uwagi?

1. Trust GXT853 Esca

klawiatura gamingowa Trust GXT853 Esca

Klawiatura gamingowa Trust GXT853 Esca to pierwszy z modeli, który możemy nabyć w cenie około 100 złotych. Jest to klawiatura membranowa, przewodowa, którą można podłączyć do komputera za pomocą złącza USB. Co może nam więc zaoferować ta klawiatura gamingowa? Otóż:

 • wielokolorowe podświetlenie klawiszy;
 • klawisze multimedialne, internetowe i numeryczne;
 • wysokiej jakości, metalową obudowę;
 • dodatkowy slot na telefon.

Tego typu klawiatura gamingowa cechuje się wyjątkowo spektakularnym designem, który skutecznie przyciąga wzrok. Być może nie oferuje ona wiele funkcjonalności, jednak dalej będzie to świetny wybór dla nieco mniej wymagających graczy. Jest to solidny i wytrzymały model klawiatury, który z powodzeniem przetrwa przez wiele lat.

 

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w OleOle

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w ELECTRO

 

2. Genesis Rhod 420 RGB

klawiatura gamingowa Genesis Rhod 420 RGB

Kolejną propozycją - w zakresie klawiatur gamingowych do 100 złotych - jest klawiatura gamingowa Genesis Rhod 420 RGB. Również jest to klawiatura membranowa oferująca przewodową łączność z komputerem. To, co można zaliczyć do najważniejszych zalet tej klawiatury to przede wszystkim:

 • sześć stref podświetlenia w technologii RGB - podświetlenie klawiszy zmienia kolor;
 • anti- ghosting dla 16 klawiszy;
 • klawisze multimedialne;
 • Double Injection - dożywotnia odporność na ścieranie się liter;
 • trwała i solidna obudowa z nóżkami do regulacji wysokości klawiatury.

Ta klawiatura dla graczy również spełni oczekiwania tych, którzy maja nieco niższe wymagania. Klawiatury membranowe Genesis cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników, co może być dodatkową zachętą do jej zakupu - pomijając przystępną cenę. Mimo tego, że jest to dość mała klawiatura gamingowa, zapewnia ona świetny dostęp do wszystkich klawiszy, poprawiając tym samym komfort rozgrywki.

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w OleOle

Sprawdź aktualną cenę Trust GXT853 Esca w ELECTRO

Klawiatura gamingowa do 200 zł

Jeśli zdecydujemy, że możemy na zakup klawiatury gamingowej przeznaczyć nieco więcej oszczędności, wówczas naszą uwagę powinny zwrócić modele do 200 złotych. Choć nie jest to najwyższy przedział cenowy, to jednak można znaleźć w nim kilka "ciekawych" sprzętów, które sprostają oczekiwaniom graczy. Na jakie modele klawiatur gamingowych do 200 złotych warto więc zwrócić uwagę?

1. Redragon K630 RGB DragonBorn

klawiatura gamingowa Redragon K630 RGB DragonBorn

Klawiatura dla graczy Redragon K630 RGB DragonBorn jest pierwszym modelem, na który warto zwrócić uwagę w tym przedziale cenowym. Jest to mała klawiatura gamingowa mechaniczna, wyposażona w wysokiej jakości przełączniki. Może nam ona zaoferować:

 • przewodową łączność z komputerem;
 • różowe podświetlenie klawiszy;
 • wysokiej jakości przełączniki mechaniczne - dodatkowa funkcja "hot swap" pozwala dostosować je do preferencji gracza;
 • wysoką czułość.

Fakt, że jest to różowa klawiatura gamingowa, może zniechęcić "męską" część graczy. Mimo wszystko warto zwrócić na ten model uwagę, gdyż jest to jakościowa i dość zaawansowana, gamingowa klawiatura w niezwykle atrakcyjnej cenie.

Sprawdź aktualną cenę Redragon K630 RGB DragonBorn w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Redragon K630 RGB DragonBorn w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Redragon K630 RGB DragonBorn w OleOle

Sprawdź aktualną cenę Redragon K630 RGB DragonBorn w ELECTRO

2. HyperX Alloy Core RGB

klawiatura gamingowa HyperX Alloy Core RGB

Klawiatura gamingowa HyperX Alloy Core RGB, to typ klawiatury membranowej z łącznością przewodową. Jest to mimo wszystko model, który zasługuje na większą uwagę. Może on nam zaoferować:

 • podświetlenie klawiszy w technologii RGB;
 • solidną i odporną na zachlapania obudowę;
 • szybki czas reakcji;
 • klawisze multimedialne z funkcją anti - ghost.

Ta klawiatura gamingowa powinna spełnić już oczekiwania nieco bardziej wymagających. Klawisze cechują się wysokim sprzężeniem zwrotnym, więc gwarantują czułość optymalną do dynamicznych rozgrywek.

Sprawdź aktualną cenę HyperX Alloy Core RGB w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę HyperX Alloy Core RGB w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę HyperX Alloy Core RGB w OleOle

3. Corsair K55 RGB Pro

klawiatura gamingowa Corsair K55 RGB Pro

 Ta klawiatura dla graczy wyróżni się przede wszystkim pokaźnym rozmiarem. Mimo wszystko, jest ona dość lekka i praktyczna. Jest to również klawiatura membranowa, przewodowa, a do jej największych zalet można zaliczyć:

 • trwałą, plastikową obudowę;
 • podświetlenie klawiszy;
 • oprogramowanie IClue - pozwala dopasować parametry klawiatury do potrzeb użytkownika.

Ta klawiatura - jak na swoją niską cenę - oferuje dość zadowalające parametry, które spełnią oczekiwania większości graczy.

Sprawdź aktualną cenę Corsair K55 RGB Pro w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Corsair K55 RGB Pro w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Corsair K55 RGB Pro w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę Corsair K55 RGB Pro w OleOle

Klawiatura gamingowa do 300 zł

Klawiatury gamingowe do 300 złotych to już modele z nieco wyższej półki cenowej. Jak łatwo można się domyślić, tego typu sprzęty są już nieco bardziej zaawansowane i częściej posiadają nowocześniejsze rozwiązania. Na które modele w tym przedziale cenowym warto zwrócić uwagę?

1. SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red RGB

Klawiatura gamingowa SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red RGB

Jest to klawiatura gamingowa mechaniczna, oferująca przewodową łączność z komputerem. Wyróżnia się ona dość pokaźnym rozmiarem, jednak jest ona dalej dość lekka i poręczna. Do jej najważniejszych zalet można zaliczyć:

 • 18 trybów podświetlenia klawiszy w technologii RGB;
 • trwałą i solidną obudowę;
 • przełączniki Khali Red o wysokiej czułości;
 • estetyczny i elegancki design.

Ta klawiatura mechaniczna została stworzona z myślą o graczach specjalizujących się w e-sporcie i grach typu Battle Royale. Wysoka szybkość reakcji i ponadprzeciętna czułość z pewnością sprosta oczekiwaniom bardziej wymagających.

Sprawdź aktualną cenę SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red RGB w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red RGB w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red RGB w OleOle

Sprawdź aktualną cenę SPC Gear GK630K Tournament Kailh Red RGB w ELECTRO

2. SteelSeries Apex 3

klawiatura gamingowa SteelSeries Apex 3

Klawiatura gamingowa SteelSeries to świetny wybór dla graczy uwielbiających dynamiczne rozgrywki. Choć jest to klawiatura membranowa i przewodowa, to jednak wyróżnia się się wysoką czułością i szybkim czasem reakcji klawiszy. Dodatkowo może ona zaoferować:

 • klawisze multimedialne i internetowe;
 • podświetlenie klawiszy;
 • dodatkową, magnetyczną podpórkę;
 • wysoką żywotność przełączników.

Jest to biała klawiatura gamingowa - oczywiście występuje ona również w czarnej wersji - która poprawi komfort i zwiększy przyjemność każdej rozgrywki.

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex 3 w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex 3 w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex 3 w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex 3 w OleOle

Klawiatura gamingowa do 400 zł

Klawiatura gamingowa do 400 złotych śmiało może zostać uznana za sprzęt dla bardziej zaawansowanych i wymagających. W tym przedziale cenowym można już oczekiwać znacznie większej funkcjonalności i dodatkowych udogodnień. Jednak które modele klawiatur gamingowych do 400 złotych są godne uwagi?

1. Razer Ornata V2

klawiatura gamingowa Razer Ornata V2

Klawiatura gamingowa Razer jest z pewnością dobrze znana większości graczy. Jest to pełnowymiarowa klawiatura mechaniczno - membranowa, która posiada specjalne wyciszenie klawiszy, a także szereg dodatkowych udogodnień. Wyróżnia się ona przede wszystkim:

 • charakterystycznym pokrętłem multimedialnym - tuż obok przycisków;
 • programowanymi klawiszami umożliwiającymi tworzenie makr;
 • wielokolorowym podświetleniem klawiszy;
 • wysoką czułością;
 • podpórką wykonaną z syntetycznej skóry.

Jest to klawiatura przewodowa, która jednak sprawdzi się w przypadku graczy wymagających. Biorąc pod uwagę korzystne parametry, cena tej klawiatury jest wyjątkowo przystępna.

Sprawdź aktualną cenę Razer Ornata V2 w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Razer Ornata V2 w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Razer Ornata V2 w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę Razer Ornata V2 w OleOle

2. Roccat Vulcan TKL

klawiatura gamingowa Roccat Vulcan TKL

To z kolei klawiatura mechaniczna gamingowa, zaprojektowana głównie z myślą o dynamicznych rozgrywkach. W dość niskiej cenie, gracze otrzymują całkiem solidne parametry. Na uwagę zasługują przede wszystkim:

 • nowoczesne przełączniki optyczne - Titan Switch;
 • wzmocnienie obudowy warstwą lotniczego aluminium;
 • wysoka żywotność klawiszy;
 • wielokolorowe podświetlenie;
 • brak pola numerycznego.

Ten model klawiatury - choć jest przewodowy - dalej zapewnia niezwykle wysoki komfort płynący z rozgrywki. Wypukłe i podświetlane klawisze cechuje wyjątkowa czułość, która sprawdza się przy grach typu Battle.

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan TKL w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan TKL w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan TKL w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan TKL w OleOle

Klawiatura gamingowa do 500 zł — najlepsze modele

Jeśli gracze zdecydowali, że chcą przeznaczyć na zakup klawiatury gamingowej nieco większą pulę oszczędności, wówczas mogą oni zwracać uwagę na modele z wyższej półki cenowej - do 500 złotych. Analogicznie - można tu oczekiwać wyjątkowo zadowalającej specyfikacji technicznej i najwyższej jakości. Na które modele w tym przedziale cenowym warto zwrócić uwagę?

1. Logitech G512

klawiatura gamingowa Logitech G512

Klawiatura gamingowa Logitech bije rekordy popularności wśród graczy. Jest to wysokiej jakości klawiatura mechaniczna, ze specjalnie wzmocnioną obudową z lotniczego aluminium. Wyróżnia się ona przede wszystkim:

 • wielokolorowym podświetleniem klawiszy;
 • innowacyjnymi przełącznikami mechanicznymi;
 • elegancją i nietuzinkowym designem;
 • wytrzymałością do 70 milionów kliknięć;
 • pełnym zestawem klawiszem funkcyjnym;
 • dedykowanymi funkcjami do gier.

Jest to typ klawiatury przewodowej, która jednak stanowi świetną odpowiedź, nawet na potrzeby najbardziej wymagających graczy.

Sprawdź aktualną cenę Logitech G512 GX Red w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Logitech G512 GX Red w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Logitech G512 GX Red w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę Logitech G512 GX Red w OleOle

2. Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Speed

klawiatura gamingowa Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Speed

To kolejna klawiatura mechaniczna, która stworzona została z myślą o najbardziej wymagających graczach. Jest to wydajny i wyjątkowo czuły sprzęt, który sprosta najbardziej intensywnej rozgrywce. Ta klawiatura mechaniczna wyróżnia się głównie:

 • wielokolorowym podświetleniem klawiszy;
 • przełącznikami mechanicznymi Cherry MX;
 • kompaktowym rozmiarem;
 • funkcją anti- ghosting dla wszystkich klawiszy;
 • długą żywotnością.

Nie da się ukryć, że w tym przedziale cenowym - do 500 złotych - gracze mają wysokie oczekiwania. Jednak ta klawiatura mechaniczna powstała po to, by je spełnić.

Sprawdź aktualną cenę Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Speed w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Speed w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Speed w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę Corsair K65 RGB Mini Cherry MX Speed w OleOle

3. MSI Vigor GK50 Low Profile

klawiatura gamingowa MSI Vigor GK50 Low Profile

To kolejna klawiatura mechaniczna, na którą gracze powinni zwrócić znacznie większą uwagę. Jest to typ klawiatury niskoprofilowej, która pozwoli w optymalny sposób zadbać o nadgarstki graczy. Do jej najważniejszych zalet można zaliczyć:

 • ergonomiczność;
 • klawisze multimedialne i funkcyjne;
 • podświetlenie klawiszy w technologii RGB;
 • antypoślizgowe stopki;
 • metalowa obudowa;
 • funkcja anti - ghosting.

Klawiatur ta jest przewodowa, jednak wykorzystanie niskiego profilu przełączników pozwoliło znacznie zwiększyć komfort jej użytkowania. Taki sprzęt spełni nawet najwyższe oczekiwania!

Sprawdź aktualną cenę MSI Vigor GK50 Low Profile w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę MSI Vigor GK50 Low Profile w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę MSI Vigor GK50 Low Profile w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę MSI Vigor GK50 Low Profile w OleOle

Klawiatura gamingowa w cenie powyżej 500 zł

Modele, których zakup przekracza 500 złotych bez wątpienia zaliczają się do grupy najbardziej profesjonalnych sprzętów dla graczy. Jeśli dysponujemy takim budżetem, wówczas możemy zwrócić uwagę na następujące modele klawiatur gamingowych:

1. ROCCAT Vulcan Pro

klawiatura gamingowa ROCCAT Vulcan Pro

To wyjątkowo zaawansowana i funkcjonalna klawiatura mechaniczna dla graczy, która została stworzona z myślą o długiej i dynamicznej rozgrywce. Do jej największych zalet można zaliczyć:

 • optyczne przełączniki;
 • wielokolorowe podświetlenie klawiszy z możliwością personalizacji;
 • wytrzymała konstrukcja;
 • wyjątkowo szybki czas reakcji;
 • wzmocnienie z warstwy lotniczego aluminium.

Jest to estetyczna i wyjątkowo trwała klawiatura mechaniczna, która cechuje się długą żywotnością i funkcjonalnością, jaka wymagana jest w świecie gamingu.

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan Pro w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan Pro w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan Pro w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę ROCCAT Vulcan Pro w OleOle

2. Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch

klawiatura gamingowa Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch

Klawiatura mechaniczna od Razer stanowi połączenie wyjątkowego komfortu z niezawodną wytrzymałością. Co więcej, jest to klawiatura gamingowa bezprzewodowa, więc gracze nie są ograniczeni dodatkowym okablowaniem. Do jej największych atutów zaliczyć można:

 • optyczne przełączniki mechaniczne;
 • bezprzewodową łączność;
 • brak opóźnień transmisji;
 • wielokolorowe i strefowe podświetlenie przycisków;
 • wytrzymałą obudowę.

Jeśli szukamy profesjonalnej klawiatury dla graczy, to model od Razer z żółtymi przełącznikami spełni nasze oczekiwania.

Sprawdź aktualną cenę Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch w Media Markt

Sprawdź aktualną cenę Razer BlackWidow V3 Pro Yellow Switch w OleOle

3. SteelSeries Apex PRO

klawiatura gamingowa SteelSeries Apex PRO

To kolejna klawiatura mechaniczna, która została dopasowana idealnie do wymagań, jakie stawiane są przed sprzętem dla graczy. Jest to klawiatura przewodowa z szeregiem dodatkowych wzmocnień. Wyróżnia się ona:

 • autorskimi przełącznikami OmniPoint;
 • magnetyczną podkładką;
 • możliwości podłączenia słuchawek;
 • możliwością tworzenia makra;
 • wielokolorowym podświetleniem z możliwością jego dopasowania;
 • wyjątkowo trwałą obudową.

Mechaniczna klawiatura od SteelSeries to sprzęt o ponadprzeciętnej funkcjonalności i choć cena tej klawiatury jest dość wysoka, to z pewnością cena idzie tu w parze z jakością.

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex PRO w RTV EURO AGD

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex PRO w Media Expert

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex PRO w OleOle

Sprawdź aktualną cenę SteelSeries Apex PRO w ELECTRO

Najlepsza klawiatura gamingowa — podsumowanie zestawienia

Wybór klawiatury gamingowej może skutecznie spędzić graczom sen z powiek. Z pewnością rozważają oni to, czy wybierać klawiatury bezprzewodowe, czy przewodowe, a także na jakie parametry zwracać uwagę. Jeśli dysponują oni nieco wyższym budżetem, to z pewnością klawiatury gamingowe mechaniczne okażą się lepszym wyborem. Mechaniczna klawiatura zwykle cechuje się wyższą trwałością i żywotnością klawiszy. Jednak nawet tańsze klawiatury membranowe mogą zapewnić całkiem solidne parametry. Wybierając z kolei klawiatury bezprzewodowe stawiajmy na stabilne połączenie z komputerem, co poprawi komfort rozgrywki. Powyższy ranking - z uwzględnieniem przedziałów cenowych i konkretnych parametrów - powinien graczom znacznie ułatwić wybór!
 

Sprawdź również: fotel gamingowy | laptop gamingowy do 3000 zł

Udostępnij artykuł na swoich mediach społecznościowych:


Popularne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, Winrar, Minecraft, Xvid, ccleaner, happymod, adobe reader, Gimp, hwmonitor, daemon tools, 7 zip, adwcleaner, Ivona, Microsoft teams, Avast, Sketchup make, Davinci resolver, Windows XP, Occt, Driver booster, HD tune, Thunderbird, Skype, utorrent,Rufus, Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 11 Professional Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader,Youtube Downloader Anydesk, Opera GX, Youtube Vanced, Minecraft Lanucher Notepad++, Steam, Auto Clicker, Malwarebytes, Origin, AfterBurner, Rufus, Chrome, Endomondo, Libreoffice, VLC Media Player, PDF Xchange, CPU Z, Afterburner, GG, Firefox, Origin, Youtube to mp3 converter, Youtube to mp3 converter VideoSoft, Discord, Drivermax, POCKIE NINJA, BLUESTACKS, dpoczta, engine cheat, optifine, PDF COMPRESSOR, minecraft launcher, PDFEDIT, Total Commander, OpenOffice, mp4 to mp3, Interner Explorer, Microsoft Edge, DirectX, 4k video Downloader, Teamspeak

Rankingi produktów: Laptop Gamingowy do 3000 zł, Fotele gamingowe, Klawiatura gamingowa, Laptop gamingowy do 4000 zł, Pad do telefonu, Pad do PC, Przystawka Smart TV, Telewizor do PS5, Wzmacniacz sygnału WiFi, Głośnik bezprzewodowy, Ranking robotów sprzątających, Laptop Gamingowy do 5000 zł, Laptop Gamingowy do 6000 zł,