Gimp Paint Studio 2.0

GPS Team

 • Aktualizacja:
  2015-10-28
 • Pobrań:
  54
 • Rozmiar:
  9.92 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Gimp Paint Studio jest dodatkowym zestawem pędzli i innych narzędzi, które to użytkownik może wykorzystać w programie GIMP. Narzędzia są skierowanie głównie do użytkowników - malarzy, osób zajmujących się tworzeniem ilustracji, rysunków, gdzie szkic jest podstawą tworzonego dzieła. Zestaw zawiera ogromną liczbę funkcjonalnych pędzli (dodano tutaj przeróżne  efekty malowania, od poświaty, po efekty typu dym, ogień, itp), ołówków, długopisów BIC, pasteli, szpachli itp., tak aby użytkownik miał pełen zakres narzędzi.


Galeria programu Gimp Paint Studio


Wszystkie te narzędzia są bardzo wiernie odwzorowane, tak więc efekt ich użycia jest powalający. Specjalne dodatkowe funkcje nadano gumce do mazania, przez co zyskała ona jeszcze lepszą funkcjonalność.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Gimp Paint Studio

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Gimp Paint Studio

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,