Gadu-Gadu 12.4.73 pl

GG Network S.A.

 • Aktualizacja:
  2016-09-05
 • Pobrań:
  352
 • Rozmiar:
  391.35 KB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Najnowsza wersja Gadu-Gadu 12 to zaawansowany komunikator internetowy. Aplikacja w nowej wersji umożliwia rozmowy tradycyjne, czyli pisemne, głosowe, oraz coraz bardziej popularne - rozmowy wideo. Nowa wersja działa o wiele szybciej od swoich poprzedników, posiada opcję wyboru wyglądu, od kompaktowego po zaawansowany. Instalacja oraz konfiguracja aplikacji została bardzo uproszczona, przez co użytkownik bez problemu dotrze do ustawień jakie najbardziej mu pasują. Nową opcją jest możliwość rozmowy, podczas grania w najnowsze gry serwisu Gadu-Gadu.


Galeria programu Gadu-Gadu


Użytkownik może wysyłać zaproszenia do znajomych, funkcja "Ostatnie" umożliwia podgląd ostatnich nieodebranych wiadomości, czy też ostatnich prowadzonych rozmów. Najnowsza wersja wprowadza funkcję archiwum online, gdzie użytkownik może przechowywać stare rozmowy, linki, oraz pliki przesyłane poprzez komunikator. Standardowo nowe Gadu-Gadu posiada radio i inne funkcje znane ze wcześniejszych wersji.

Nowości w wersji:

- wirtualny dysk do słuchania muzyki, oraz przechowywania danych - 5 GB pojemności
- Tysiąc i Szachy, dwie nowe gry w oknie rozmowy
- GG telefon, umożliwia dzwonienie na numery stacjonarne, komórkowe, oraz za granicę
- Strefa - umieszczanie ciekawych linków widocznych dla każdego znajomego
- Gadu RadioTagi: Gadu-Gadu pobierz, Gadu-Gadu download, program Gadu-Gadu, Gadu-Gadu do pobrania, Gadu-Gadu darmowy, Gadu-Gadu za darmo, Gadu-Gadu do pobrania za darmo, Gadu-Gadu do ściągnięciaPolub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Gadu-Gadu

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.