Lucky Patcher 10.0.7

Lucky Patcher

 • Aktualizacja:
  2022-09-25
 • Pobrań:
  540
 • Rozmiar:
  10 MB
 • Licencja:
  Bezpłatna (Freeware)
Wybierz system oraz wersję:

Lucky Pather to mały program umożliwiający modyfikację systemu Android. Modyfikacja pozwala na wiele dodatkowych opcji, które ułatwiają życie użytkownikom. Kilkoma najważniejszymi cechami programu jest możliwość zmiany uprawnień na urządzeniu, usunięcie reklam, czy też wyłączenie zabezpieczeń umożliwiających uruchomienie aplikacji spoza sklepu Google  Play. Aplikacja wymaga od użytkownika wiedzy na temat niektórych czynności np dostępu do roota. Po uruchomieniu użytkownik jest proszony o konfigurację interesującego go programu, jednak każda konfiguracja poprzedzana jest skanem systemu , oraz analizą możliwości zmiany ich ustawień.


Galeria programu Lucky Patcher


Całość rekonfiguracji przeprowadzana jest automatycznie. Program nie daje stu procentowej pewności, że wykonane działania, przyniosą spodziewany skutek, zależy to także od wielu czynników, tak więc "szczęście" może dopomóc w konfiguracji danego programu.Polub ten program:

Recenzje użytkowników o programie Lucky Patcher

Chcesz dodać recenzję? Zaloguj sie

Komentarze o programie Lucky Patcher

 • Edward (niezalogowany)
  | 43.224.108.xxx

  Lucky Patcher to najlepsza aplikacja do hakowania innych aplikacji lub gier za pomocą telefonu Android ...

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk.Komentując akceptujesz Regulamin publikowania komentarzy.

Ważne programy: Lucky Patcher, HWMonitor, HD TUNE, Driver Booster, XVID, utorrent, Skype, Adobe Reader, CCleaner, Gimp, UltraIso, Bandicam, Foxid Reader, Skype, Ccleaner, Adobe Reader, Winrar, Utorrent,